"Yuva yapmak sanattır..."
Güncel

Güncel

Ev sahiplerine Kınaş Residence'yi sorduk

 

Ev sahiplerine Kınaş Residence'yi sorduk

Kayseri'de ilklerin öncüsü olarak bildiğimiz, güvendiğimiz Kınaş İnşaat'a, firmanın sahibi dostlarıma yine bir ilki başarıp böylesi prestijli proje ile bizlere konfor ve teknolojiyi yaşattığı için şükranlarımı sunuyorum.

Kemal EKŞİ
Ekşi İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı


Kınaş'tan daire almadan bir ay önce kendisinden bize güzel bir daire geçen müteahhit bir ağabeyimize Kınaş'ı sordum.

"Ağabey kendime oturacağım bir ev almak istiyorum, Kınaş'tan mı alayım, yoksa falan yerden mi alayım” Dedi ki, ev istiyorsan Kınaş'tan al. Çünkü kalite çok güzel, ün istiyorsan falan yerden al." Ama zaman gösterdi ki ev isteyene de, ün isteyene de Kınaş iyi bir tercihmiş.
 
Kınaş'ta her türlü detay düşünüldükten sonra yapılan bir yer. Bu nedenle eve taşındığımızda ekstra olarak hiç bir şeye ihtiyaç hissetmedik. Bu konu, meşguliyeti olan biri için son derece önemli. Üstelik ihtiyacımız olan şeylerin tamamı tek elden satıcı firma tarafından daha başta yaptırıldığı ve bunlar evin fiyatının içinde olduğundan, maliyetiniz de yüksek olmuyor.

Bence en önemlisi de satış sonrası servis; taşınalı epey olmasına rağmen hala servis konusunda en ufak bir sorun yaşamadık.

Yalnız Kınaş'ın sahiplerine sormak istiyorum "Bu kadar güzel bir servis verip, hala para kazanabiliyor musunuz?" diye. Biz Kınaş'ı seviyoruz, güzel bir ev teslim ettikleri için ve satış sonrasında yaptıkları işin arkasında durdukları için. Kınaş ailesine binlerce teşekkürler.

Musa BİRDAL
Koza Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı


Uzun zamandır yeni bir eve taşınmayı planlıyorduk. Kınaş Residence'yi gezince beklentilerimizin ötesini sunduğunu gördük ve Allah nasip etti. Kınaş Residence Kayseri'de alanında bir ilk olmasına rağmen, bu işi çok iyi anlamda başarabilmiş bir konsept. Sunulan teknik imkânlar bir yana, inşaat sonrası verilen güler yüzlü servis ve güvenlik hizmetleri oldukça kaliteli. Bu arada unutulmuş olan mahalle alışkanlığının, yani komşu ilişkilerini farklı boyutlarda karşılayan sosyal tesisleriyle, gerçekten bizim ve çocuklarımızın beklentilerini karşılıyor. Kınaş'ı daha farklı konseptlerde görmek dileğiyle.

Osman KÖSEOĞLU
Kumtel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ben Kınaş Residence'ye taşınalı altı ay oldu. Kayseri standartlarının çok üzerinde ekstra malzeme kullanılmış olan dairemden çok memnunum. Binamızda mükemmel bir yalıtım sistemi kullanılmış. Parmak iziyle girdiğimiz dairemizde rahatlığımız ve güvenliğimiz için her şey Kınaş akıllı evlerde düşünülmüş. Günün yorgunluğunu atabileceğim sosyal tesislerimiz var.Teslim sonrasında verilen hizmetlen dolayı Kınaş İnşaat'a teşekkür eder daha güzellerini yapmaları için basarılar dilerim.

Mustafa BUDAK
Kemerli A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı


Kınaş Residence'nin örnek dairesini gördüğümüzde "yok canım bu kadarını düşünmüş olamazlar" demiştik hayranlıkla, sonra fark ettik ki normal daireler ihtiyaçlara ve zevklere göre daha şık ve daha fonksiyonel  hale getirilmiş. Ev yaşantısını kolaylaştırıcı her ince detayın önceden düşünüldüğü evimize yerleştikten sonra gördük ki hala bizim için düşünmeye devam eden tüm güler yüzü ve sıcaklığı ile huzurlu bir aile ortamındayız. Her şey için teşekkürler...

Aysun & Tufan YAĞCIKınaş Residence Kayseri'de bir ilki gerçekleştirmiştir. Kendilerine müteşekkiriz. Kullanmış olduğu proje itibari ile üzerinde çok fazla uğraş verilip çalışıldığı ve de bunun hiçbir masraftan kaçmaksızın, birinci suni malzemelerle taçlandırdığı biz maliklere de sadece huzur içerisinde yaşamayı öngördüğünü düşünüyorum.

Kınaş ismi Kayseri'mizde zaten varolan haklı bir maziye sahip olup, her duyana güven vermesinden ötürü, daireyi alırken hiçbir tereddüt yaşamadım. Haksızda çıkmadım. Huzurlu yuvama taşındığımda, yarı günüm iş dolayısı ile İstanbul'da geçtiği için. sadece şunu diyebilirim. Bu tür yerel firmaların bir şekilde uluslararası olabilmesi için İstanbul'da da işe başlamaları gerekmekledir. Ümit ederim ki, Sayın Hamdi Kınaş'da bunu bizlerden önce düşünüp belki de hazırlıklarını bile yapmıştır. Niçin mi böyle düşünüyorum... İstanbul'dan  bana ziyarete gelen bir misafirim şaşkınlığını gizleyemeyip kardeş İstanbul'da dahi adı sanı belli başlı bir çok inşaat firması var ama hiç birisi bu kadar kaliteli malzemeyi bir arada kullanmıyorlar, doğrusu Kayseri'de bu kadar güzel bir ev görebileceğimi tahmin etmiyordum, diye açık itirafta bulundu da onun için. 

Her aşamasında çok fazla özen gösterildiği için de, oturdukça her ayrımının defalarca düşünüldüğü gün geçtikçe daha iyi anlaşılan bu daireleri yapmış olmalarından dolayı, tüm Kınaş ailesine teşekkür ederim.

Tanıtımının sunumundan bitimine kadar takip ettim, insanlar Türkiye'nin ekonomik koşulları itibari ile minimum 15-25 yıl arası ancak ev değiştirebiliyorlar. Dolayısı ile ömrünüzde değiştirebileceğiniz ev sayısı maksimum iki olabilir. Gerçekten de çok düşünmek lazım. Tekrar ömrümüz kifayet ederse ki gözükmüyor, tabi ki Kınıaş'tan başkasını düşünmeyiz, ama tüm ev alacaklara açık yüreklilikle şartları mümkün olursa Kınaş İnşaat'tan  ev almalarını önerebilirim.

Ziya ERENKalite, teknoloji ve konforun Kınaş gibi bir markayla birleşimindeki sonuçtan gayet memnunuz. Bu güzelliği sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Erhan DEMİRÖREN
Erdemir İnşaat Yönetim Kurulu BaşkanıKınaş Residence akıllı evlerine 20 Ekim 2008 tarihinde taşındık, o tarih bizim için çok özel ve hayalimizin yeni bir başlangıcı oldu. Allah'ın izni ile Kayseri'nin en şık, en güzel ve en güvenli evine taşındık. Kınaş Evleri bunun dışında teknoloji harikasıdır. Tüm teknoloji zaman ve mekanda bilinçli ellerde çok güzel kullanılmış, ayrıca tüm çalışanların çalışma sürat ve kalitesi ise inkar edilemeyecek düzeydedir. Kısaca Kınaş'ın akıllı evleri dünyadaki cennet yaşamıdır.

Uzman Doktor Halit ALÜZÜM

Kayseri Evden Eve

Kayseri Nakliyat

Kayseri web tasarım