"Yuva yapmak sanattır..."

Hayatın Keyfi Prestij‘de devam ediyor...

Yaşam standartlarını sunulmuş olanların çok ötesine taşıyoruz...

Kınaş Prestij ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizleri bir konut sahibi yapmaktan çok daha fazlasını hedefliyor.Sadece konut değil yaşan alanı mantığından yola çıkarak ihtiyaç duyacağınız herşeyi projenin özelliklerine dahil ediyor.Böylece hayata erişiminiz kolaylaşıyor, dinlenme ve özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabiliyorsunuz.

Toplamda 6 blok,188 daire ve 18 mağazadan oluşan projede 126 m2 ve 142 m2’lik (2,5+1) daireler, 169 m2’lik (3+1) daireler ve 192 m2 lik (4+1) olmak üzere dört farklı tip daire seçeneği sunuluyor.

Ayrıntılara odaklanan farklı bir bakış açısı...

Geniş bir sosyal alan içerisinde;kıyı iklimlerinin ferahlığını yaşatacak suni gölü, üzerinde birkaç dakika durduğunuzda size çok farklı duygular yaşatabilecek nostaljik ahşap köprüleri, yine üzerinde durup etrafı seyretmek isteyeceğiniz küçük adası ile eşsiz bir manzarayı daire sahiplerine hediye ediyoruz. Ayrıca hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan spor etkinliğini sürdürebilmesi için basketbol sahaları, mini futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları da Prestij projesinin hayatımıza kattığı artılar arasında yer alıyor. Bütün bu artılar bir süre sonra hayatınızın vazgeçilmezleri haline geliyor..


Satış ofisi: Mevlana Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Talas / KAYSERİ
Tel: 0352 437 90 98

Ulaşım Haritası:

Kayseri Evden Eve

Kayseri Nakliyat

Kayseri web tasarım